Nokia infografika: Lumia 920 ir iPhone 5 palyginimas


Panašu, jog šis ruduo taps tikrų tikriausiu išmaniųjų telefonų sezonu. Kompanijos Motorola, Nokia, HTC ir LG pristatė savo naujuosius flagmanus. Neatsiliko ir korporacija Apple: su jos penktos kartos išmaniuoju telefonu visi kiti nevalingai lygina savuosius Android ir Windows Phone sprendimus.

Vienas iš didžiausių akcentuojamų Nokia Lumia 920 privalumų – bevielis įkrovimas

Iš pradžių pasistengė P. Korėjos kompanija Samsung, kuriai yra garbės reikalas savo reklaminėje medžiagoje (plakatuose ir vaizdo klipuose) pabrėžti, kiek netenka vartotojai, kurie vietoj Galaxy S III pasirenka iPhone 5. Nuo korėjiečių bando neatsilikti ir suomių kompanija Nokia, kuris padalinys D. Britanijoje taip pat nusprendė palyginti savo naująjį flagmaną Lumia 920 su naujausiu mobiliu „obuoliu“. Reikia pažymėti, jog šiuo konkrečiu atveju palyginimas daug diplomatiškesnis, nei Samsung atveju – nurodyti realūs suomių telefono privalumai, nors apie trūkumus (pavyzdžiui, didesnis storis ir svoris, mažesnis aplikacijų pasirinkimas) gražiai nutylėta.

Iš pagrindinių Lumia 920 privalumų minimi pažangesnė kamera su HDR panoraminių vaizdų režimu ir optine stabilizacija, kartografinės tarnybos su papildytos realybės technologija, bevielis baterijos įkrovimas galybė aksesuarų, didesnės raiškos ir įstrižainės ekranas, leidžiantis su pirštinėmis dirbti sensorinis ekranas, spalvinių gamų įvairovė ir, žinoma, Windows Phone 8. Kažkas iš viso šito yra objektyvūs privalumai, o kažkas priklauso nuo vartotojo pageidavimų. Bet kokiu atveju, reikia pripažinti, jog Nokia tikrai pasistengė.

Beje, Nokia reklaminis šūkis skiriasi nuo to, kurį naudoja Samsung: jei korėjiečiai kalbama reklamoje apie tai, jog inovacijos jau yra rinkoje, nepaisant to, jog pasirodė ir iPhone 5, tai kompanija Nokia, atvirkščiai, pažymi, jog geri daiktai tenka tiems, kurie laukia. Taip akivaizdžiai užsimenama, jog Lumia 920 debiutas įvyks spalio mėnesio pabaigoje arba lapkričio pradžioje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos