Microsoft užlopė visuotine isterija tapusį Internet Explorer kritinį pažeidžiamumą


Korporacija Microsoft pranešė, jog Internet Explorer vartotojams jau prieinamas instrumentas Fix It, kuris likviduoja neseniai naršyklėje aptiktą saugumo spragą. Be to, kūrėjai planuoja šiandien išleisti ir atnaujintą naršyklės versiją, kuri ne tik gaus daug aukštesnį saugumo lygį, tačiau ir daugybę kitų patobulinimų.

Kiek anksčiau šią savaitę buvo pranešta, jog naršyklėje Internet Explorer aptikta rimta spraga, kurios dėka kibernetiniai nusikaltėliai išplatino trojos arklį Poison Ivy. Tokiu būdu, bet kuris Microsoft naršyklės vartotojas apsilankydamas puslapiuose, kuriame yra kenkėjiškos nuorodos, galėjo lengvai „pasigauti“ virusą ir juo užkrėsti savo kompiuterį.

„Nežiūrint į tai, jog absoliuti dauguma naršyklės vartotojų šios problemos visiškai nepajus, mes vis tik pateikėme laikiną sprendimą, kurį galima įdiegti vienu pelės paspaudimu ir taip greitai padidinti saugumo lygį. Be to, mes išleisime IE atnaujinimą, kuri visiškai „užlopys“ spragą, o tai atsitiks penktadienį, rugsėjo 21 d.“, – teigė Microsoft atstovas Yunsun Wee.

Priminsime, jog dar visai neseniai naršyklė Internet Explorer buvo pati populiariausia visame pasaulyje, tačiau jau 2012 m. gegužės mėnesį ji po truputį ėmė užleisti pozicijas Google naršyklei Chrome.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos