Pirmaisiais iPhone 5 savininkais tapo japonų… vagys


Pastarasis penktadienis – tai pirmoji diena, kada oficialiai pradėta prekiauti Apple išmaniuoju telefonu iPhone 5. Visame pasaulyje minios „obuolinių“ produktų gerbėjų laukė kultinio įrenginio debiuto. Kaip visada, nerašyta taisyklė sako, kad didžiausios pagarbos nusipelno tas žmogus, kuris pirmas įsigyja naująjį Apple išmanųjį telefoną. Ir žiniasklaida jau spėjo pagarsinti, kad juo tapo Peter Saward iš Australijos, kuris iPhone 5 įsigijo Sidnėjuje esančiame Apple Store. Tačiau pasirodo, kad pirmuoju vis tik tapo ne jis.

Pasirodo, pirmaisiais išmaniojo telefono iPhone 5 savininkais tapo… japonų vagys, kurie penktadienio naktį, prieš pat oficialią prekybos pradžią, apiplėšė iš karto keletą Osakos rajone esančių Softbank ir KDDI parduotuvių, pranešė vietos TV kanalas NHK.

Nusikaltėliams pavyko išnešti 191 Apple išmanųjį telefoną, tuo tarpu iš vakarinėje Osakos dalyje esančios parduotuvės dingo visi 116 vienetų iPhone 5, kurie čia buvo atvežti ketvirtadienį.

Policija įtaria, jog veikė viena ir ta pati vagių gauja, kurią sudaro trys nariai. Juos užfiksavo išorinės stebėjimo kameros, tačiau iš vaizdinės medžiagos vagių asmenybių nustatyti kol kas nepavyko (matyt, šiuo atveju įsilaužėliai tikrai nenorėtų sulaukti populiarumo).

Nors ažiotažas dėl iPhone 5 tikrai milžiniškas, o prie parduotuvių paprastai išsirikiuoja didžiulės eilės, vis tik prie apvogtų parduotuvių naktį nieko nebuvo, pažymi teisėsaugos pareigūnai. Tuo tarpu eilių nebuvo ir iš ryto, kadangi salonai jau ką nors parduoti Apple fanatams negalėjo, kadangi paprasčiausiai nieko neturėjo.

Australui teks tenkintis antrojo titulu. Pirmaisiais iPhone 5 savininkais tapo „anonimai“ iš Japonijos

3 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Nu šaunuoliai. Dabar patys pardavinės brangiai, kol idiotai stovi eilėje kaip kokie asilai.

  • Leons parašė:

   Galėtum pasistengti bent, kad neatrodytum visuose postuose kaip Samsungo nupirktas botas 😀 Jei pagal tave jie šaunuoliai matyt ir pats karts nuo karto Maximoj kokį batoną pasivagi 🙂

 2. troll parašė:

  „… kol idiotai stovi eilėje kaip kokie asilai“ – sviestas sviestuotas


Kitos kategorijos naujienos