Samsung operatyviai pašalino Galaxy S III pažeidžiamumą


Kompanija Samsung gana greitai sureagavo į Berlyno aukštosios technikos mokyklos saugumo eksperto Ravi Borgaonkar pranešimą apie pažeidžiamumą, kuris aptiktas išmaniajame telefone – flagmane Galaxy S III ir kituose Galaxy serijos įrenginiuose su vartotojo sąsaja TouchWiz.

Vieša Galaxy S III pažeidžiamumo demonstracija paskubino Samsung imtis staigių priemonių

R. Borgaonkar konferencijoje Ekoparty pademonstravo, kaip su USSD užklausa gali pašalinti informaciją, esančią mobiliajame įrenginyje, o taip pat atstatyti gamyklinius parametrus be įspėjimo. Kenkėjiškas kodas gali būti platinamas per SMS žinutes, NFC Android Beam sąsają, taip pat QR kodus.

Dar trečiadienį vakare Samsung publikavo pranešimą, kuriame teigiama apie minėtos problemos pašalinimą. Saugumo spragos panaikinimas įvyks tuomet, kai vartotojai atsinaujins savo programinę įrangą.

„Mes norėtume patikinti mūsų vartotojus, jog neseniai paskelbtos saugumo problemos, susijusios su Galaxy S III, jau išspręstos, atnaujinant programinę įrangą“, – rašo Samsung. „Mes rekomenduojame visiems Galaxy S III savininkams parsisiųsti naujausią programinę įrangą per over-the-air (OTA) tarnybą“.

Reikia pažymėti, jog be Galaxy S III, ekspertas įvardino ir eilę kitų P. Korėjos kompanijos išmaniųjų telefonų, kurie turi analogišką pažeidžiamumą, įskaitant Galaxy S Advance, Galaxy S II, Galaxy Ace ir Galaxy Beam. Kada bus išspręsta problema šiuose įrenginiuose, kol kas nepranešama.

Vienas komentaras

  1. supersonic parašė:

    Tai svarbiausia pirma flagmaną išgelbėti, kad pardavimai nekristų.. Gal pataisys ir kituose su atnaujinimu.


Kitos kategorijos naujienos