Norite iš Siri sužinoti tikslią orų prognozę? Padiktuokite tikslų pašto kodą


Asmeninis balso asistentas Apple Siri, kuris po iOS 6 pasirodymo gavo keletą naujų funkcijų, ir toliau išlieka gana įdomių istorijų epicentre. Pavyzdžiui, Niujorko miesto (Niujorko valstija) gyventojai ėmė skųstis neteisingomis orų prognozėmis, kurias pateikia Siri į vartotojų užklausas, praneša resursas Ubergizmo.

Paklausus Siri apie orą, daugelis Niujorko gyventojų gavo gana netikėtus skaičius – 90° pagal Farenheitą (32°C), tuo tarpu sinoptikai pranašavo maždaug 65° (18°C). Pasirodė, jog Siri orų prognozė nebuvo klaidinga: asmeninis asistentas tiesiog turėjo kitą Niujorko miestą, kuris yra Teksaso valstijoje, o jame yra visiškai kitoks temperatūrinis diapazonas. Analogiška situacija buvo stebima netgi tuomet, kai vartotojai prašydavo Siri papasakoti apie orus tame rajone, kuriame jie buvo tuo metu. Savo ruožtu, asmeninis asistentas teisingą atsakymą teikdavosi pranešti tik tuomet, jei žmogus nurodydavo tikslų pašto indeksą.

Sprendžiant iš vartotojų pranešimų, su ta pačia problema susidūrė ir kitų miestų gyventojai. Matyt, Siri šiuo metu negali atskirti dviejų miestų su vienodu pavadinimu, todėl painioja ir orų prognozes. Atitinkami pranešimai jau buvo nusiųsti kompanijai Apple, tačiau kompanija niekaip nepakomentavo minėtos klaidos.

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Sakyciau iphone 5, nevykes produktas, jai tiek daug klaidu padaryta… Nesuprantu, uz ka zmones ta apple taip garbina…


Kitos kategorijos naujienos