Steve Wozniak šiek tiek nusivylęs Apple iOS 6 žemėlapiais


Vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak nelabai patenkintas Apple žemėlapiais (Getty Images nuotrauka)

Vienas iš korporacijos Apple įkūrėjų ir tikras IT industrijos veteranas Steve Wozniak, duodamas interviu resursui ZDNet, papasakojo, jog jis šiek tiek nusivylęs naujais žemėlapiais, kuriuos kompanija nusprendė įdiegti į operacinę sistemą iOS 6 vietoj jau tapusios įprastos vartotojams kartografinės tarnybos Google Maps.

Aš bandžiau naudoti navigatoriaus funkciją, kad kur nors patekčiau, tačiau to negalėjau padaryti vien balso komandų dėka. Žinoma, aš buvau šiek tiek nusivylęs, kadangi aš mėgstu balso navigaciją savo išmaniuosiuose telefonuose su Google operacine sistema Android. Ten jūs visąlaik gausite tai, ką norite, o ir jų bazė yra geresnė. Aš, kaip ir jūs, skaitėme apie Apple žemėlapių problemas, tačiau aš nemanau, jog jos yra tokios rimtos. Kartais žmonės labai ilgai gali skųstis kokia nors mažyte problema, tačiau vėliau pasirodys, jog su ja susitvarkyti yra labai paprasta. Kol kas nežinau, kaip ten su Apple žemėlapiais, tačiau aš šiek tiek sunerimęs dėl navigacijos. Vis tik visos man būtinos funkcijos gali būti prieinamos trečių šalių navigacinių aplikacijų“, – pasakojo Steve Wozniak.

Priminsime, jog korporacija Apple buvo labai smarkiai kritikuojama dėl sprendimo atsisakyti Google Maps ir įdiegti savo kartografinę tarnybą. Vartotojai, kurie jau suspėjo pasinaudoti Apple žemėlapiais, atrado daugybę klaidų ir netikslumų pažymint ir įvardinant miestus bei įvairias lankytinas vietas. Be to, peržiūrint palydovines nuotraukas kai kurios vietos tiesiog pasislepia po debesimis, o 3D režime galima pamatyti amerikiečių miestus, kurie, rodos, visai neseniai pergyveno branduolinį karą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos