Kompanijos mažina nešiojamų kompiuterių gamybos tempus


Jei tikėti informacija, kuri sklinda iš komponentų mobiliems kompiuteriams gamintojų, tame tarpe kuriančių korpusus, aušinimo modulius ir akumuliatorius, didžiausi pasaulyje kompiuterių gamintojai – Acer, Hewlett-Packard (HP), Dell, Asustek Computer, Toshiba ir Samsung Electronics – peržiūri savo planus, kuriais numatoma mažinti nešiojamų kompiuterių gamybą. Paskutiniai duomenys, išplatinti resurso DigiTimes, teigia, jog 2013 m. naujienų šiame segmente kiekis vidutiniškai sumažės maždaug 20%.

Nešiojamų kompiuterių asortimento mažinimas aiškinamas rinkos tendencija pasislinkimu į kitą pusę, kai šio standarto asmeninių kompiuterių paklausa mažėja pasauliniu mastu. Gamintojai dabar koncentruoja savo dėmesį mobilių asmeninių kompiuterių su sąlyginai didelėmis rinkos perspektyvomis ir/arba dideliu pelningumu.

Kaip bebūtų, nešiojamiems kompiuteriams skirtų komponentų gamintojai kol kas nepastebėjo užsakymo sumažėjimo. Tačiau viskas gali keistis, jei didieji industrijos atstovai nuspręs ne tik mažinti asortimentą, o savo produktų politiką grįsti keliomis pozicijomis (kaip tai daro Apple), bet ir persiorientuoti į planšetinių kompiuterių, kurios dydis, kaip prognozuoja analitikai, 2015 – 2016 m. susilygins su asmeninių kompiuterių apimtimi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos