3Gear naudoja du Kinect tiksliam valdymui pirštais


Kompanija 3Gear neseniai pristatė technologiją, kuri naudoja du Microsoft Kinect kontrolerius. Pastarieji geba tiksliai nustatyti prieš kompiuterio ekraną esančių vartotojų rankų ir pirštų judesius.

Paprastas Kinect sensorius vis tik sukurtas ne itin tiksliai judesių registracijai (tam dar papildomai reikalinga būti nutolusiam tam tikrą atstumą nuo jo). Savo ruožtu, 3Gear technologija leidžia atpažinti pirštų judesius su gana dideliu tikslumu, juo labiau, kad pirštai gali būti visai šalia ekrano (kaip parodyta vaizdo klipe).

3Gear vis tik nėra vienintelis žaidėjas tikslaus judesių atpažinimo srityje. Jai tenka susidurti su konkurentais SoftKinetic, Leap Motion ir Omek Interactive, kurios kuria analogiškas technologijas. Vis tik 3Gear tvirtina, jog jos sistema yra patogesnė ir komfortiškesnė: rankų nereikia laikyti labai aukštai virš stalo paviršiaus, o naujas rankų riešų atpažinimo algoritmas, tikrinantis 3D kamerų gautus vaizdus su specializuota duomenų baze, labai supaprastina sąveiką su pačiu kompiuteriu. Tai žavi ir investuotojus, kurie kompanijos 3Gear leido pasinaudoti pradiniu $350 tūkst. kapitalu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos