Electronic Arts: 7.4 mln. parduotų FIFA 13 ir Warfighter fiasko


Kompanija Electronic Arts (EA) publikavo 2012 m. II ketvirčio veiklos ataskaitą. Remiantis pateiktais duomenimis, EA pavyko uždirbti $711 mln., o tai yra mažiau nei praėjusių metų antrame ketvirtyje, kai buvo uždirbta $715. Kompanijos atstovai pažymi stabilų elektroninės distribucijos sistemos Origin pardavimų augimą ($324 mln. šiemet prieš $234 mln. pernai) ir stabiliai mažėjančius žaidimų dėžutėse pardavimus, nors tai buvo galima matyti iš visos rinkos tendencijų per paskutinius mėnesius/metus.

Atskiro dėmesio užsitarnavo mobilus segmentas, kur Electronic Arts pažymi stabilų augimą ($75 mln. prieš $55 mln. pernai) ir didėjantį kiekį užsiregistravusių vartotojų sistemoje Origin. Kompanija EA mano, jog pardavimai ateityje gali kiek sumažėti, o tai siejama su dabartinės kartos žaidimų konsolių gyvavimo ciklo pabaiga.

Sėkmingiausia kompanijai tapo FIFA serija – parduotų FIFA 13 kopijų (įskaitant mobilias ir konsolines versijas) skaičius viršijo 7,4 mln. vienetų, tačiau Warfighter – projektas, iš kurio buvo labai daug tikėtasi – praktiškai patyrė fiasko, o pardavimų pradžia, kompanijos vadovybės teigimu, „tiesiog nuvylė“. Gana sėkmingu tapo Battlefield 3 Premium variantas (apskritai, bendras parduotų Battlefield 3 kopijų skaičius viršijo net 17 mln.!) – prenumeratorių skaičius viršijo 2 mln., o yra tikrai nemažas grynųjų kiekis EA taupyklėje.

Artimiausiame ketvirtyje Electronic Arts turi tris stiprius kozirius, kurie turėtų dar labiau sustiprinti kompanijos finansines pozicijas  – Dead Space 3, naujasis Sim City ir Crysis 3.

Vienas komentaras

  1. Mantinijo parašė:

    Bent jau kiek bandžiau FIFA13 IR PES13 demo variantus, tai kaip visada man PES pasirodė labiau patrauklus pirkimui.


Kitos kategorijos naujienos