Acer vis dar bijo Microsoft planšetinio kompiuterio Surface


Iš visų senų Microsoft partnerių, užsiimančių mobilių kompiuterių gaminimu, tik viena kampanija Acer pasižymėjo isteriškais jos vadovo komentarais dėl programinės įrangos giganto sprendimo imtis planšetinių kompiuterių verslo. Rodos, taivaniečiai jau priėmė sprendimą išleisti planšetę Iconia W510 su Intel Atom procesoriumi bei operacine sistema Windows 8, o bazinės konfigūracijos kaina sudarys vos $499 (~ 1350 lt). Vis tik Acer generalinis direktorius dar ranka priežasčių, kodėl jis gali būti nepatenkintas Microsoft politika.

Nauji Acer galvos Jim Wang komentarai, duoti resurso SiliconBeat žurnalistams, leidžia spręsti apie tai, jog aistrų proveržis dar nesibaigė. Jo teigimu, kompanija Microosft daro tai, kas gali nužudyti visą ekosistemą. Su tokiu grynųjų pinigų kiekiu korporacija Microsoft gali „nugalabyti bet ką“.

Jim Wang teigimu, Microsoft gali vadovautis noru agresyviai konkuruoti su Apple, o tokių prekinių ženklų, kaip Acer, palaikymas kompanijai iš Redmondo yra visiškai nereikalingas. Dabar rinkoje yra trys konkuruojančios programinės platformos: Apple, Google Android ir Microsoft Windows sprendimai. Tokia situacija asmeninių kompiuterių industrijoje susiklostė pirmą kartą per 30 jos egzistavimo metų. Akivaizdu, jog Acer baiminasi, kad pasirinkdami kovos su Apple ir Google Android metodus, korporacija Microsoft gali tiesiog neatsižvelgti į kai kurių savo senų partnerių interesus. Antra vertus, tokios kompanijos, kaip Dell, Lenovo ar HP, yra pareiškusios, jog Surface joms nėra rimtas konkurentas, taigi galima daryti išvadą, jog Acer vadovo komentarai yra bendra kompanijos silpnų pozicijų rinkoje išraiška.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos