Amazon gali įsigyti Texas Instruments procesorių verslą


Internetinės prekybos gigantas Amazon pakankamai sėkmingai pasirodė aparatinės įrangos rinkoje, pristačiusi savo produktų Kindle liniją, kuri yra labai populiari dėl savo labai nedidelės kainos. Pati Amazon ir jos vadovas Jeff Bezos asmeniškai jau prisipažino, kad savo planšetinius kompiuterius ir elektroninių knygų skaitykles pardavinėja už savikainą, gaudama pelną tik tuomet, kai realizuoja atitinkamas prekes ir paslaugas. Eilinį kartą pakartota ir garsioji frazė, jog „kompanija nori uždirbti iš to, kad žmonės naudotųsi jų įrenginiais, o ne juos pirktų“.

Taip pat jau žinome, jog Amazon sėkmingai išpardavė savo pirmosios kartos Kindle Fire planšetinius kompiuterius, ne ką mažesne paklausa pasižymi ir el. knygų skaityklės. Resurso Calcalist teigimu, norėdama sustiprinti savo pozicijas aparatinės įrangos rinkoje, Amazon planuoja ne ką kitą, o pačią Texas Instruments, kurios sprendimai naudojami planšetiniuose kompiuteriuose Kindle Fire. Šiuo metu vykdomos derybos, kurios gali pasibaigti daugiamilijardiniu sandoriu, įsitikinę Izraelio žurnalistai.

Turėdama savo nuosavą procesorių padalinį, kompanija Amazon galės kurti unikalius sprendimus savo būsimiems Kindle įrenginiams. Panašiu būdu elgiasi ir P. Korėjos elektronikos gigantas Samsung, turintis SoC mikroschemų liniją Exynos, taip pat ir amerikiečių kompanija Apple, neseniai su savo penktos kartos iPhone pristačiusi naująjį procesorių A6. Tokiu būdu, norėdama išsilaikyti planšečių rinkoje bei matydama situaciją, kuri klostosi aplinkui, Amazon, greičiausiai, taip pat nusprendė „pasistiprinti“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos