Amazon palygino savo naująjį Kindle Fire HD su iPad mini


Kompanija Amazon negalėjo likti nuošalyje ir neįkasti savo varžovui Apple, kuris visai neseniai pristatė savo naująjį planšetinį kompiuterį iPad mini. Kad viskas atrodytų kaip įmanomą objektyviau, el. prekybos gigantas pasitelkė savo planšetę Kindle Fire HD.

Pirmiausia buvo pasitelkta „futbolo aritmetika“, kurią iPad mini prezentacijoje naudojo Apple, lygindama savo sprendimą su su Google Nexus 7 bei tuo pačiu Kindle Fire HD. Amazon interneto puslapyje teigiama, jog Kindle Fire HD turi 7“ sensorinį ekraną, tuo tarpu iPad mini sensorinio ekrano įstrižainė lygi 7,9“. Savo ruožtu, ekrano raiška atitinkamai sudaro 1280×800 ir 1024×768 taškų, taigi taškų viename colyje tankis akivaizdžiai yra Amazon sprendimo naudai – 216 ppi prieš 163 ppi. Tokiu būdu, Amazon teigia, kad jos ekranas yra kokybiškesnis.

Be to, pažymima, kad Kindle Fire HD turi stereo garsiakalbius, tuo tarpu iPad mini savininkai privalės tenkintis tik mono. Kartu palyginamas ir maksimalus baterijos darbo laikas, kuris Amazon atveju siekia iki 11 valandų, tuo tarpu iPad mini – „tik“ 10 valandų.

Abu planšetiniai kompiuteriai turi 16 GB modifikacijas, tačiau Kindle Fire HD kainuoja nepalyginamai pigiau – $199, kai Apple už savo naująjį planšetinį kompiuterį prašys $329.

Visi kiti aspektai, aišku, liko už kadro. Ir čia reikėtų paminėti, kad Apple kompaktiška planšetė turi dvi kameras, o ne vieną, kaip Kindle Fire HD, be to, iPad mini yra plonesnis ir lengvesnis nei Amazon produktas: Apple atveju šie parametrai lygūs 200 x 134,7 x 7,2 mm ir 308–312 gramų, tuo tarpu Amazon planšetės – 193 x 137 x 10,3 mm i 395 gramus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos