AMD parodys planšetę su APU Hondo procesoriumi spalio 9 d.


Kompanija AMD savo Youtube puslapyje publikavo vaizdo klipą, kuris nurodo apie artėjantį gana įdomaus įrenginio anonsą, kuris įvyks spalio 9 d., t.y. šiandien. Vaizdo klipas labai panašus į tas parodijas, kuriose tiriami paranormalūs reiškiniai: du nuotykių ieškotojai įsliūkina į AMD testinę laboratoriją, o vėliau pasakoja apie savo įspūdžius.

Kompiuterio korpuso viduje atradę kažką panašaus į nešiojamą kompiuterį, kuris prijungtas prie išorinio monitoriaus ir demonstruoja žaidimą, tyrinėtojai prisilietė prie jo ir labai nustebo, kad jis, kaip nekeista, yra šaltas. Vėliau išreikšta nuostaba, jog įrenginys mutuoja ir kad tai nėra nešiojamas kompiuteris. Vaizdo klipas baigiasi raginimu apsilankyti AMD Youtube puslapyje spalio 9 d., kad būtų galima sužinoti šią intriguojančią paslaptį.

Jei užmirštume apie šį vaizdo klipą, tai užuomina apie šaltą įrenginį gali reikšti, jog kalbama apie energetiškai efektyvų hibridinį procesorių AMD Hondo, kurio pasirodymas, ankstesnių gandų teigimu, turi įvykti dar šiais metais. Įdomios užuominos ir apie įrenginio formatą, tačiau viską sužinosime jau labai greitai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos