AMD Trinity paspartintas iki 7.3 GHz, pasinaudojant skystu azotu


Renginyje, kuris buvo skirtas hibridiniams Trinity procesoriams, kompanija AMD pažadėjo, jog APU galės būti paspartinti iki 6,5 GHz, pasinaudojant skysto azoto paslaugomis. Vis tik spartinimo meistrai, pasinaudoję Trinity flagmanu A10-5800K, sugebėjo įrodyti, jog naujokai gali žymiai daugiau.

Taigi aušinimas oru buvo pakankamas tam, kad procesoriaus taktinis dažnis būtų padidintas virš 5 GHz. Konkrečiu atveju dažnis buvo pakeltas iki 5100 MHz (51x daugiklis ir 100 MHz sisteminė magistralė), veikiant visiems keturiems CPU branduoliams. Taip pat teko padidinti ir įtampą, kuri šiuo atveju siekė 1.616 V.

Skystas azotas ir atjungti du branduoliai (vienas Piledriver modulis) padėjo kol kas neįvardintiems spartinimo meistrams rinktinį A10-5800K egzempliorių paspartinti iki 7317 MHz (62x daugiklis ir 118 MHz magistralė), tuo tarpu įtampą teko pakelti iki 1.956 V.

Ateityje procesorių AMD Trinity spartinimo statistika tik kaupsis, o tai leis aiškiau nubrėži šio perspektyvaus APU spartinimo potencialo ribą. Kartu reikia tikėtis sulaukti ir daugiau Trinity integruotos grafikos pasiekimų (šiuo atveju statistika dar labai skurdi).

6 komentarai (-ų)

 1. Me parašė:

  kodel koru skaicius skiriasi?

  • Saulius parašė:

   Tu perskaityk kas parasyta… Kad daryti ektrimalu OC, daznai zmones isjungia branduolius, kad pasiektu geresniu rezultatu…

  • guru parašė:

   kai nepavelka su keturiais, tenka porą atjungti. spėju, po kurio laiko dar labiau paturbins, bet jau su vienu branduoliu

 2. Me parašė:

  Tai kam tada daro 4 jai su 2 greiciau?

  • Saulius parašė:

   Kur matai, kad su dviem branduoliais sparta yra didesne nei su keturiais ?

 3. Tomas parašė:

  O pastave yra atliekamo skysto azoto?


Kitos kategorijos naujienos