Android 4.1.2 atnaujinimas į Nexus 7 atnešė albuminį režimą


Šių metų liepos 9 d., iš karto po 7“ planšetinio kompiuterio Nexus 7 prezentacijos, kampanija Google išleido pirmąjį atnaujinimą Android 4.1.1, kuris buvo 12 MB dydžio. Tuomet įrenginio savininkai, kurie naująjį produktą gavo tiesiog konferencijoje Google I/O 2012, jokių pokyčių nepastebėjo.

Dabar planšetiniu kompiuteriu aktyviai prekiaujama didžiausiose pasaulio rinkose, tiražai – milijoniniai, ir jo savininkai jau gavo pranešimą, jog tapo prieinamas atnaujinimas Android 4.1.2. Pastarasis siūlo didesnį produktyvumo ir sistemos stabilumo lygį, taip pat ištaiso kai kurias klaidas.

Tiesa, yra ir dar vienas svarbus pokytis – Nexus 7 pridėta galimybė pasinaudoti darbalaukio albuminiu (landscape) režimu, o tai, dėl nežinomų priežasčių, anksčiau nebuvo prieinama šio planšetinio kompiuterio savininkams. Būtinybė nuolat sukioti planšetę rankose vargu, ar džiugino vartotojus, kartu, matyt, tai buvo vienas iš minusų, kurie dažnai erzindavo.

Operacinės sistemos atnaujinimo dydis sudaro 31,3 MB. Kai kurie vartotojai iš XDA Developers forumo, kurie jau buvo atblokavę savo įrenginį ir gavę root teises, pranešė, kad po atnaujinimo nieko papildomai daryti nereikės – root teisės bus ir toliau prieinamos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos