Ši aplikacija suras jūsų Android telefoną, net jei jis išsijungė


Funkcija „Find my iPhone“ yra integruota į operacinę sistemą iOS. Jos dėka galima surasti jūsų Apple išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį, žinoma, jis turėtų būti prisijungęs prie Internete bei gauti duomenis apie savo lokacija. Tai padeda rasti pamestus ar pavogtus įrenginius. Minėta galimybė jau pasitarnavo ne vienam Apple mobilių produktų šeimininkui (galima prisiminti atvejį su aštuonerių metų berniuku, kuris Find my iPhone dėka padėjo policijai surasti virš 100 nusikaltimų padariusį vagį).

Operacinėje sistemoje Android tokios integruotos funkcijos nėra, tačiau yra eilė programėlių, kurios, veikdamos fone, taip pat leidžia sužinoti, kur yra įrenginys. Tiesa, ir vienu, ir kitu atveju visa tai įmanoma, tik jei įrenginys turi įkrauta bateriją bei veikia. Antra vertus, aplikacija ir tarnyba Lookout leidžia surasti net ir išjungtą mobilų Android įrenginį. Tačiau kaip?

Tam reikalui aplikacijoje integruota funkcija Signal Flare. Kai ji yra įjungta, beišsikraunantis telefonas išsiųs savo paskutinės buvo vietos koordinates ir, teoriškai, galima bus Android įrenginį surasti. Lockout neprašo lokacijos duomenų nuolat, kaip tai gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Indikatoriumi, kad laikas koordinates gauti ir „mušti pavojaus varpais“, tampa žemas baterijos įkrovimo lygis – tuomet Signal Flare ir aktyvuojamas.

Beje, naujoje Lookout versijoje atsirado funkcija Safe Dialer, kuri apsaugo vartotojus nuo skambučių į nepatikimus numerius. Turbūt žinote, kiek pinigų galima „nuplėšti“ iš nieko neįtariančio plepio, norinčio pasiimti „jam garantuotai teksiantį prizą“, kurį jis neva jau gavo, pažiūrėjęs į kokią nors ypatingą reklamą. Safe Dialer nuolat atnaujina savo duomenų bazę ir gali uždrausti skambučius į tokius numerius.

2 komentarai (-ų)

  1. zyze parašė:

    O man patiko ir naudoju Gotya.Vos tik vagis ar siaip rades zmogus pabando atrakinti telefona kaip is kart buna nepastebetai nufotografuotas,ir nuotrauka su zemelapio koordinatemis issiunciama i nurodyta email,facebook.Dar yra funkcija su sms issiuntimu jei butu pakeista kortele.Zodziu tikrai labai nieko.
    Aisku perrasius android viso to neliktu,bet juk radus ar pasisavinus dazniuasiai instiktyviai bandoma atrakinus telefona zvilgtelti kas jame 🙂

  2. Tomas parašė:

    Tik rades paprastai bando atrakinti. O jei nepavyks greiciausiai perpus softa, Ka gausi tu? nuotrauka su neaisku kokia kokybe. Nakti ar pries saule nepavyks nieko iziureti. O ir kordinates teturesi tas kur pametei ar kur rado. Nes telefonas bus greiciausiai po to isjungtas kai nepavyks atrakinti. Labai blogas pacio pasirinkimas… Nereikia naudoti uzrakto. Tokiu budu daugiau sansu, kad telefonas ilgiau veiks. Pats naudoju xtrasec. Jei tel rootintas tai galima paversti i sistemine programa ir su paprastu gamykliniu tel. atstatymu jos istrinti nepavyks. Kaip ir visos panasios programos reguoja i sim pakeitima. Valdoma sms zinutemis. Pati sugeba ijunkti gps.


Kitos kategorijos naujienos