Nauja Angry Birds versija bus panaši į „Žvaigždžių karus“


Jei tikėti gandais, kuriuos paviešino resursas Slashgear, arkadinių žaidimų serija Angry  Birds greitu metu gali gauti pratęsimą. Serijos kūrėja, suomių kompanija Rovio, neseniai publikavo paveiksliuką, kuriame galima matyti figūrą su apsiaustu – gana vienareikšmiška užuomina apie tai, jog kompanija ketina sukurti žaidimą, kuris savo stilistika būtų panašus į „Žvaigždžių karus“.

Iš pradžių nuotrauka pasirodė oficialiame kūrėjų Twitter puslapyje: ten pat buvo pasakyta, jog vartotojams „užuominų reikėtų laukti ir kitą dieną“. Reikia pažymėti, jog paveiksliukas nesuteikia absoliučios garantijos, jog mūsų laukia kažkas panašaus į Angry Birds: Star Wars Edition, tačiau tai yra labai ir labai tikėtina.

Kiek vėliau Rovio savo Twitter paskyroje publikavo nuorodą į oficialų Tumblr tinklaraštį, kuriame galima pamatyti tą patį paveiksliuką, tačiau šį kartą jau animuotą. Be to, herojus su apsiaustu laiko jau ir šviesos kardą, kurio dėka galima pamatyti ir paukščiuko snapą bei antakius. Tame pačiame puslapyje pasakyta, jog spalio 8 d. 18 va.. visiems žaidimo fanatams reikėtų užsukti į Niujorke esančią Times Square aikštę, o kelias valandas prieš tai užeiti į Toys R Us parduotuvę.

Ką galima bus pamatyti, atvykus į minėtas vietas, papasakota nebuvo. Visai tikėtina, jog dideliuose ekranuose, esančiuose Times Square aikštėje, Rovio demonstruos naują žaidimą, o minėto tinklo parduotuvėse pasirodys žaisliniai paukščiukai, aprengti kaip „Žvaigždžių karų“ herojai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos