Anonymuos hakeriai pavogė 6 Ispanijos vyriausybinių puslapių duomenų bazes


Hakerių grupuotė Anonymous neseniai prisijungė prie protestų prieš Ispanijos Vyriausybę ir atakavo šalies Nacionalinės policijos puslapį. Dabar gi pranešama ir apie dar šešis atakuotus interneto resursus, kurie susiję su ispanų Vyriausybe, tiesa, dabar neapsiribota vien DDoS atakomis – buvo pavogtos šešių Interneto puslapių duomenų bazės, praneša resursas Softpedia.

Nulaužti puslapiai vienaip ar kitaip yra susiję su įvairiomis ispanų partijomis. Tarp jų – Europiečių liaudies partijų grupės (gppeuropeo.eu), Zamoros partijos (ppzamora.com), Aragono partijos (pparagon.es), Valstybinės tarybos (consejo-estado.es), Aloveros miesto (alovera.es) ir Gvaro Ispanų socialistinės darbo partijos (psoeguaro.es) portalai.

Anonymous taip pat publikavo 25 priežasčių, kodėl verta pulti Ispanijos parlamentą, sąrašą. Tarp jų galima rasti ir nepagrįstą policijos žiaurumą, vaikant demonstracijas, nesąžiningus rinkimų įstatymus ir tą faktą, jog Vyriausybė didžiules sumas skiria visiškai nereikalingiems dalykams – pavyzdžiui, planšetiniams kompiuteriams iPad.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos