App Store atsirado skyrius su kitokiais nei Apple žemėlapiais


Iš karto po to, kai Apple vadovas Tim Cook viešai atsiprašė vartotojų už nekokybiškus iOS 6 žemėlapius, Apple el. aplikacijų parduotuvėje buvo atlikti pakeitimai, kurie leidžia gana lengvai išpildyti Apple galvos rekomendaciją ir pradėti naudotis alternatyviomis kartografinėmis tarnybomis. App Store dabar galima matyti naują skyrių, kuriame Apple surinko visas žemėlapių aplikacijas. Tarp jų galima pamatyti MotionX, Waze, Mapquest ir TeleNav.

Priminsime, jog Tim Cook taip pat kaip vieną iš variantų naudoti Nokia ir Google žemėlapius. Todėl galima nesistebėti, jog Apple puslapyje atsirado ir instrukcijos, kaip iPhone pagrindiniame lange patalpinti atitinkamų aplikacijų ikonas: tereikia naršyklėje Safari paspausti mygtuką „Share“, vėliau – „Add to home screen“, galiausiai suteikti ikonai pavadinimą bei paspausti „Add“.

Toks Apple žingsnis, matyt, tikrai yra vertas pagarbos – tai yra vienas iš nedaugelio atvejų, kai kompanija rekomenduoja naudoti ne savo, bet kažkieno kito programinę įrangą. Visai tikėtina, jog artimiausiu metu trečių šalių žemėlapių tarnybų vartotojų kiekis padidės. Kartu galima konstatuoti, jog Apple pripažino savo klaidą, kuri, akivaizdu, buvo padaryta dėl pernelyg didelio skubėjimo ir noro atsikratyti konkurento sprendimo, kuris vis tik visa galva yra aukštesnis už dabartinę iOS 6 kartografinę tarnybą.

Vienas komentaras

  1. Karvė parašė:

    Google galėtų savo Maps appsą išleist, nes webu naudotis tai masturbacija (kaip ir beje Lietuvoje tikslesnį maps.lt). Čia tikrai viena iš tų paslaugų, kur aplikacijos gali pasiūlyti daugiau (priešingai nei visokie naujienų portalų appsai).


Kitos kategorijos naujienos