Ruošiamas modernizuotas iPad 3 su Apple A6 procesoriumi?


Resursas MacRumors iš vieno programinės įrangos kūrėjo gavo žinutę, jog jis turi įrodymų, kad egzistuoja Apple planšetinio kompiuterio modelis su kodiniu pavadinimu iPad3,6, o jis pasirodė kūrėjo aplikacijos testų duomenų bazėje. Įdomu tai, jog šio įrenginio procesorius sukurtas ARMv7s architektūros pagrindu – tos pačios, kurį turi išmaniajame telefone iPhone 5 įdiegtas A6. Tokiu būdu, naujasis planšetinis kompiuteris gali gauti arba A6 mikroschemą, arba variantą, sukurtą A6 dizaino pagrindu.

Apple A6 procesoriaus kristalo nuotrauka (Photo by Chipworks)

Ne visai aišku, koks gi tiksliai bus minėtas iPad3,6. Kodinis pavadinimas nurodo, jog tai bus dabartinės kartos viena iš versijų, kurių kitos vadinasi iPad3,1, iPad3,2 ir iPad3,3 (variantams su Wi-Fi ir skirtingomis versijomis su mobiliojo ryšio standartų palaikymu).

Sklandė gandai, jog Apple artimiausią savaitę ketina pristatyti atnaujintą trečios kartos iPad variantą, kuriame galėtų būti įdiegtas naujasis Lightning lizdas bei kitos naujovės, tačiau gana sunku įsivaizduoti, jog šis variantas kartu gautų ir visiškai naują procesorių Apple A6. Galbūt, iPad3,6 taps 2013 m. pasirodysiančiu iPad modeliu, tačiau tokiu atveju logiška būtų laukti kodinio pavadinimo iPad4,x.

Šaltinių teigimu, iPad3,6 – tai tikrai ne iPad mini, kuris turi debiutuoti jau spalio 19 d. Pranešama, jog ši sumažinta iPad versija priklausys iPad 2 kartai, kuris turi procesorių Apple A5 ir statistinėje duomenų bazėje žymimas kodiniais pavadinimais iPad2,5 ir iPad2,6. Šį faktą patvirtino ir tas pats MacRumors informatorius, kuris šalia iPad3,6 nurodė esant ir iPad2,6 su A5 mikroschema.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos