Steve Wozniak apkaltino Apple susirgus arogancija


Vienas iš amerikiečių korporacijos Apple įkūrėjų bei tikras IT industrijos veteranas Steve Wozniak mano, kad kompanija, kurią jis įkūrė kartu su Steve Jobs, šiuo metu elgiasi perdėm arogantiškai. Be to, jis apgailestavo, jog kompanija iš Kupertino neišleido dar vienos, daug didesnės iPhone versijos. Dabartinis išmanusis telefonas iPhone 5, priminsime, išsitempė vertikaliai, tokiu būdu 4“ įstrižainės ekrane tilpo dar viena ikonų eilutė. Vis tik ekrano plotis liko toks pats, o tai kiek nuliūdino Steve Wozniak‘ą.

Dalis manęs nori, kad Apple nebūtų arogantiška ir nebūtų įsitikinusi tuo, jog tik ji žino, kas ir kaip yra teisinga. Aš norėčiau, jog jie padarytų dvi iPhone versijas: didesnę ir mažesnę. Man tai labai patiktų. Tegu proporcijos išlieka, tačiau įstrižainė bus didesnė. Man atrodo, jog Apple apgaudinėjo save, kai kalbėjo, jog vartotojai nori turėti galimybę dirbti vienu pirštu. Aš nepažįstu nė vieno žmogaus, kuris jaustų diskomfortą, naudodamasis dideliu ekranu. Tai yra kažkas panašaus į gynybinę poziciją, kadangi kitos kompanijos suspėjo išleisti išmaniuosius telefonus su dideliais ekranais anksčiau, nei tai padarė Apple“, – pasakojo Steve Wozniak, duodamas interviu australų leidiniui TechCentral.

5 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  Steve Wozniak, kuo toliau, tuo labiau nusišneka – kaip buvo geekas, taip ir liko.

 2. Wou parašė:

  🙂 tas pats kas sukurti antra galaxy s3..

 3. xxx parašė:

  O kodel jis nusisneka ? Jums blogai didesnis ekranas ? Ar tik viena karta paeme i rankyte nusprendet kad jsi jums didelis.Nezinau turiu S3 ir man viskas liuks ir nieko pries jei butu dar didesnis.Viskas visur telpa ir nebejuokinkin su savo mazom kisenytem ar rankytem .Teisybe pasake.Butu dvi versijos .Vieniem kurime patinak mazesni nes rankos mazos o kitiem versija kuriem patinka didesni ekranai.Dabar kepa viena modeli ir jokio pasirnkimo

  • guru parašė:

   kiekviena moteris, laikiusi didelį rankytėje, patvirtins, kad didelis yra OK ir ji tokio norėtų 🙂 ištvirkusiems pasakysiu, kad čia apie Galaxy Note 😉

 4. Remigijus parašė:

  Atkreipiau dėmėsį.
  Žmonės, kurie perėjo nuo paprastų telefonų –> išmaniųjų pasaulį, jų pirmas dalykas buvo – dydis, antras – OS lankstumas, po to ten tie duomenys… Vienam žmogui pasiūliau pasiimti Samsung Galaxy s2 (tuo metu trečiojo nebuvo), jis pamatė jį realybėje, sako: ką!!! nuo plytų pradėjom ir vėl prie plytų pereiti – nesamonė. (Nevisi, bet didžioji dalis taip…) Pasirinko jis, Sony Xperia Go, pažystama moteris perėjo prie Nokia Lumia 800 W7 (jai, kas keisčiausią, taip pat aktualu buvo dydis, o dėl OS nesigaili, bent jau taip teigia – šiandieną).
  O man asmeniškai, iPhone 4/4S dydis pats geriausias, kadangi neesu iš tų kostiumuotųjų, kišenė paprasta, o joje geriausiai telpa mano „senukas“ iPhone 4. Vis mąstau apie iPhone 5, bet atbaido mane ta ilgesnė iPhone 4/4s versija.
  Tai tiek.


Kitos kategorijos naujienos