Apple tvirtina, jog iPhone 5 kamera defektų neturi


Matyt, apie Apple pasiruošimą pripažinti savo klaidas galima spręsti tik iš jos vykdomojo direktoriaus Tim Cook atgailavimų, kurie susiję su brandos nepasiekusia iOS kartografine tarnyba. Jei kalbėtume apie trūkumus, susijusius su Apple aparatiniais sprendimais, šiuo atveju kompanijos atstovai yra tvirtai įsitikinę savo produktų tobulumu. Užtenka prisiminti Apple nenorą pripažinti defektu iPhone 5 korpusą, kuris lengvai braižosi, greitai atidengdamas savo aliuminio esybę.

Resurso Gizmodo teigimu, vartotojų bandymai pripažinti defektu ir iPhone 5 kamerą, kurios dėka nuotraukose aplink šviesos šaltinį atsiranda violetinė aureolė, taip pat sėkmės nesulaukė. Po daugkartinio sutikimo su tuo, jog tai nėra gerai, Apple techninės pagalbos atstovai pagaliau paskelbė galutinį verdiktą, jog „problemos požymių nėra“. Vartotojams buvo parekomenduota nenukreipti kameros į šviesos šaltinius.

Pateiktoje nuotraukoje matyti tikrai nemažas violetinis „nimbas“, kuris supa šviesos šaltinį nuotraukoje, gautoje pasinaudojus iPhone 5 kamera. Kai kurie ekspertai mano, jog pastarasis efektas gaunamas dėl safyro apsauginio stiklo, kurie dengia kameros objektyvą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos