Apple užsakyti 10 mln. iPad mini gali užtemdyti iPad 3


Kompanija Apple greitu metu išleis planšetinį kompiuterį iPad mini – šis faktas praktiškai nekelia abejonių. Iš pačių įvairiausių šaltinių nuolat plaukia informacija apie įrenginio charakteristikas, serijinės gamybos terminus ir t.t. Paskutinė gandų porcija  teigia, jog „obuolinis“ planšetinis kompiuteris jau gaminamas, o šiandien mes galime prie šios informacijos pridėti dar keletą įdomių faktų.

Jei tikėti Azijos elektronikos komponentų gamintojų teiginiais, kompanija Apple užsakė tikrai nemažą iPad mini partiją. 2012 m. IV ketvirtyje bus pagaminta  mažiausiai 10 mln. šių mobilių įrenginių. Šis skaičius yra beveik dvigubai didesnė už planšetinio kompiuterio Amazon Kindle Fire ketvirčio užsakymus. Šis faktas mums sako tik viena – kompanija iš Kupertino laukia aukščiausios, gal net būtų galima pasakyti ažiotažinės, iPad mini paklausos.

Planšetinių kompiuterių gamyba, eilės analitikų teigimu, yra susijusi su daugybe technologinių problemų. Pirma, kompaktiškasis iPad mini iš techninės pusės yra gana sudėtingas įrenginys. Antra, tiesioginiai komponentų gamintojai ir surinkėjai susiduria su laikinu deficitu – planšetės anonsas jau ne už kalnų (kalbama apie spalio 19 d.), o pagaminti reikia tikrai milžinišką šių įrenginių kiekį. Vis tik analitikai mano, jog Apple ir jos partneriai turėtų susitvarkyti su sunkumais, o 2012 m. IV ketvirtyje turėtų patiekti rinkai maždaug nuo 5 iki 7 mln. Apple iPad mini egzempliorių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos