ASUS Padfone 2 debiutuos spalio 16 d.


Nežiūrint į tai, jog originalusis modelis Padfone – planšetinio įrenginio ir išmaniojo telefono simbiozė – dideliu populiarumu nepasižymėjo, ASUS ruošiasi pristatyti antrąją šio hibrido kartą, kuri viešai bus parodyta spalio 16 d. Išmaniojo telefono ir docking-stotelės apjungimo idėja jokių pokyčių nepatyrė, tačiau to negalima sakyti apie paties Padfone 2 charakteristikas.

Naujame išmaniajame telefone bus galima rasti jau 4,7“ įstrižainės ekraną, kurio raiška sudarys 1280 x 720 taškų, keturių branduolių 1,5 GHz taktiniu dažniu dirbantį procesorių Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 2 GB operatyvios atminties, 13 MP raiškos kamerą, technologijos NFC ir mobiliojo ryšio standarto LTE palaikymą.

Išmanusis telefonas gali būti patalpinta į specialų docking-stotelės skyrių, o tai leis Padfone naudoti kaip planšetinį kompiuterį. Negalima atmesti galimybės, kad ASUS pasiūlys ir alternatyvią docking-stotelę, kurios dėka išmanusis telefonas pavirs nešiojamu kompiuteriu. Žodžiu, Padfone 2 taps dar viena įdomia naujiena, kuri turi savo originalią koncepciją, išskiriančia jį iš kitų sprendimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos