Google ir ASUS planuoja išleisti planšetės Nexus 7 versiją už $100?


Taivano industriniai šaltiniai praneša, jog Google kuria dvi planšetinio kompiuterio Nexus 7 versijas, kurios bus plonesnės už dabar egzistuojantį variantą ir pradės naudoti TN matricas, kurios gamintoju taps HannStar Display. Įdomu tai, jog viena iš versijų išsaugos pirminę kainą – $199, tuo tarpu kita versija neva bus žymiai patrauklesnė ir kainuos $100. Abu planšetiniai kompiuteriai rinką turėtų pasiekti iki šių metų pabaigos.

Manoma, jog taip Google ruošiasi būsimai konkurencijai kovai su kompanija Apple – 2012 m. IV ketvirtyje turėtų pasirodyti 7,85“ planšetinis kompiuteris iPad mini, kuris galės pasigirti mažesne kaina, nei dabartinis 9.7” ekrano savininkas. Kartu Google, matyt, taip ketina parodyti, jog nemažins savo dalyvavimo planšetinių kompiuterių rinkoje augimo tempų.

Beje, kompanija HannStar, tų pačių šaltinių teigimu, yra kompanijų sąraše, kurios tieks komponentus ir planšetinių kompiuterių Apple iPad serijai. Antra vertus, visa tai kol kas yra tik gandai: HannStar oficialiai nepatvirtino informacijos apie savo bendradarbiavimą su Google ir ASUS. Kartu ir pati kompanija ASUS vėliau paneigė visus šiuos gandus. Jos teigimu, kompanija neplanuoja išleisti planšetinių įrenginių, kurie kainuotų $99. Aišku, kad pardavinėti planšetinius kompiuterius už tokią kainą yra realu, galima įsitikinti, aplankius bet kurio kinų gamintojo el. parduotuvę. Kitas reikalas, jog tokios planšetės vartotojiškos savybės tenkina tik mažumą jų savininkų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos