ASUS vadovas pademonstravo naująjį Padfone 2


Praktiškai oficialios Padfone 2 prezentacijos išvakarėse, kuri, kaip jau buvo teigiama anksčiau, turi įvykti spalio 16 d. Milane (Italija) ir Taipėjuje (Taivanas), Bloomberg TV India pasirodė nedidelis vaizdo klipas, kuriame ASUS vykdomasis direktorius Jerry Shen tarp visų kitų firminių naujienų pademonstravo ir šį įdomų hibridą.

Naujame išmaniajame telefone bus galima rasti jau 4,7“ įstrižainės ekraną, kurio raiška sudarys 1280 x 720 taškų, keturių branduolių 1,5 GHz taktiniu dažniu dirbantį procesorių Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 2 GB operatyvios atminties, 13 MP raiškos kamerą, technologijos NFC ir mobiliojo ryšio standarto LTE palaikymą. Programinės platformos pagrindu turi tapti operacinė sistema Android 4.1 Jelly Bean.

Išmanusis telefonas gali būti patalpinta į specialų docking-stotelės skyrių, o tai leis Padfone naudoti kaip planšetinį kompiuterį. Negalima atmesti galimybės, kad ASUS pasiūlys ir alternatyvią docking-stotelę, kurios dėka išmanusis telefonas pavirs nešiojamu kompiuteriu. Žodžiu, Padfone 2 taps dar viena įdomia naujiena, kuri turi savo originalią koncepciją, išskiriančia jį iš kitų sprendimų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos