Paskelbta papildymo Battlefield 3: Aftermath pasirodymo data


Ketvirtas tinklinei šaudyklei Battlefield 3 skirtas papildymas prekyboje pasirodys lapkričio mėnesio pabaigoje – gruodį, praneša žaidimų portalas Eurogamer.

Leidėjas Electronic Arts jau apsisprendė su šio papildymo, skirto visoms platformoms, pasirodymo terminais. Pirmieji DLC Aftermath gavo Premium prenumeratoriai, kuriems papildymas, kaip ir prieš tai buvusių atveju, teks nemokamai; ši PS3 platformai skirta versija pasirodys lapkričio 27 d., PC ir Xbox 360 – gruodžio 4 d. Visiems kitiems teks palaukti: paprasti „mirtingieji“ PS3 savininkai DLC sulauks gruodžio 11 d. PC ir Xbox 360 – gruodžio 18 d. Kaina – $14,99 (~ 40 lt). Papildymo autoriai, kaip visada – studija DICE.

Nežiūrint į tai, jog Battlefield 3 turi vieno žaidėjo kampaniją (reikia pripažinti, gana nuobodžią), vis tik tai yra tikrų tikriausia tinklinė šaudyklė. Todėl ir papildymas susijęs su daugelio žaidėjų režimu. Pažadėti keturi nauji žemėlapiai. Jūs būsite nusiųsti į žemės drebėjimo sugriautą Iraną. Kovoti Artimųjų Rytų miestuose teks su naujų tipų ginklais, atsiras ir toks senovinis ginklas, kaip arbaletas. Žaidime atsiras režimas „Scavenger“, kuriame žaidėjai su vienu peiliu ir granata ieškos papildomų ginklų. Žinoma, atsiras ir naujo tipo transportas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos