RIM: BlackBerry 10 pakeis padėtį mobilių įrenginių rinkoje


Kanados išmaniųjų telefonų gamintojas Research In Motion (RIM) artėja prie to momento, kai rinkoje pasirodys jos nauja operacinė sistema BlackBerry 10 (premjeros tikimasi sulaukti 2013 m. I ketvirtyje), ir kompanija planuoja naujus renginius, kuriuose nori parodyti savo programinę platformą. Viename iš jų susirinks RIM vadovybė, kuri mano, jog nauja OS pakeis situacija mobilių įrenginių rinkoje.

Kompanija jau senokai kalba apie nuostabias OS BlackBerry 10 funkcijas, tačiau nepateikdama detalių apie tai, ko galima laukti iš programinės platformos ir jos pagrindu sukurtų įrenginių. „Prisijunkite prie mūsų per pietus ir BlackBerry 10 prezentaciją, kad galėtumėte pažvelgti į naujos kartos programinę platformą, kuri pakeis viską“, – rašo kompanija savo puslapyje. Ten pat skelbiama, kad renginio vartotojai galės detaliai susipažinti su platforma.

Šaltinių teigimu, prezentacija įvyks Otavoje (Kanada) lapkričio 7 d. Norintys joje dalyvauti, gali pereiti registravimosi procedūrą kompanijos puslapyje. RIM atskirai pažymi, kad nauja platformos versija daug produktyvesnė, lyginant su buvusia, o taip pat suteiks vartotojams platesnes mobilių darbo funkcijų galimybes. OS BlackBerry ir anksčiau buvo pagarsėjusi savo saugumo funkcijomis, dėl kurių tam tikros kompanijos ir vyriausybinės institucijos rinkdavosi būtent RIM gaminius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos