ArmA II papildymas DayZ lapkritį pavirs pilnaverčiu žaidimu


Mėgėjiška ArmA II modifikacija DayZ po pusantro – dviejų mėnesių pavirs į savarankišką žaidimą, praneša jos autorius – N. Zelandijos pilietis Dean Hall.

Sukurta ugnelė gali lengvai jus išduoti zombiams arba priešų grupuotėms

Dar rugpjūčio pradžioje paaiškėjo, jog Bohemia Interactive suteikė Dean Hall licenciją žaidimui ARMA II ir jo papildymui ARMA II: Operation Arrowhead. Būtent šie projektai tapo modifikacijos, kuris naudoja varikliuką Real Virtuality 3, pagrindu. Gavęs teisę į savarankišką žaidimą, N. Zelandijos atstovas ir jo komanda pranešė, jog žaidimo debiutas įvyks „lapkričio mėnesio pabaigoje arba gruodžio pradžioje“.

Aišku, nereikėtų iš karto sulaukti pilnaverčio produkto. Nuspręsta, jog DayZ eis projekto Minecraft pramintu keliu: iš pradžių tai bus alfa versija, kurią kūrėjai pildys nauja medžiaga. „Kiekvieną kartą mes išleisime tris rinkinius: vidiniam naudojimui, žaidėjams skirtą versiją testavimui (su ribota prieiga) ir galutinę versiją, kuri atnaujins visą žaidimą“, – pareiškė Dean Hall.

Taip pat tapo žinoma, jog žaidimas bus platinamas tik skaitmeniniu būdu. Nežiūrint į kelių „didelių leidėjų, kurie suinteresuoti projektu“, pasiūlymus, kūrėjai nusprendė atsisakyti mažmeninei prekybai skirtų versijų.
DayZ – tai didelis atviras pasaulis, kuriame, žinoma, knibždėte knibžda zombių. Tai online žaidimas ir galutinio tikslo neturi. Vartotojai tiesiog apsijungia į grupes arba keliauja pavieniui, patys sugalvodami pramogų: išgyvenimas, esant ribotam laikui, zombių naikinimo reidai, pasalų rengimas ir t.t.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos