Senas, bet naujas – debiutavo DOOM 3: BFG Edition


Dar gegužės mėnesio pabaigoje John Carmack ir puikiai pažįstama studija id Software pranešė, jog ruošiasi išleisti perleistą garsiąją pirmo asmens šaudyklę DOOM.

Ir štai dabar galima konstatuoti, kad tai pagaliau įvyko: specialus leidimas DOOM 3: BFG Edition prieš keletą dienų debiutavo Š. Amerikos rinkoje. Europos rinkoje, id Software teigimu, debiutas įvyks šiandien. Įsigyti žaidimą galima konsolėms skirtuose tinkluose PSN ir Xbox Live, o taip pat sistemoje Steam.

BFG Edition bus galima rasti jau klasika tapusias šaudykles DOOM ir DOOM 2, taip pat patobulintą (J. Carmack žadėjo patobulinimus žaidimo varikliuke) DOOM 3 ir papildymą DOOM 3: Resurrection of Evil. Be to, jūs gausite papildomą, anksčiau nepasirodžiusią medžiagą: atsiras mini kampanija „The Lost Mission“, kuri bus suskirstyta į septynis lygius. Ji leis žaisti su nauju herojumi – Bravo būrio nariu.

Žinoma, niekur nedingsime ir nuo techninių patobulinimų. Perdarytas grafinis branduolys, palaikomas 3D vaizdas bei 5.1 kanalų garso posistemė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos