Dell klientams siūlys Windows 7 net ir po Windows 8 debiuto


Jau ne kartą buvo išsakyta nuomonė, kad Windows 8 pasirodymas šio mėnesio pabaigoje nebus tuo lūžio momentu, kai visi staiga pradės naudoti šią naują operacinę sistemą. Į naują Microsoft programinę platformą gana atsargiai žiūri ir visuomet gana progresyviai nusiteikę JAV vartotojai, jau nekalbant apie verslo klientus, kurie prieš pareidami prie Windows 7 iki paskutinio momento „sėdėjo“ su operacine sistema Windows XP. Ar Windows 8 atveju veiks agitacinis principas „nenori – priversim“?

Amerikiečių kompanijos Dell atstovai, duodami interviu resurso PCWorld žurnalistams, leido suprasti, kad daugelis korporacijų iki šiol neperėjo nuo Windows XP prie Windows 7. Savo ruožtu, dabartinė Windows 7, Dell atstovų teigimu, jų klientams bus siūloma taip ilgai, kiek tik leis korporacijos Microsoft politika. Galimybė pasirinkti kompiuterį su Windows 7 bus išsaugota, tai bus aktualu ir žaidimų gerbėjams, kuriems skirta stacionarių ir nešiojamų kompiuterių linija Alienware. Verslo klientams panaši laisvė bus suteikta, įsigyjant linijoms Latitude, OptiPlex ir Precision priklausančius kompiuterius.

Dell atstovai taip pat prognozuoja, jog vartotojai, kurie įsigys ultrabookus – transformerius (pavyzdžiui, Dell XPS 12), „planšetiniame režime“ juos eksploatuos tik maždaug 30% viso jų naudojimo laiko. Tokiu būdu, kompanijos atstovai leidžia suprasti, kad tokia galimybė bus tik malonus priedas prie tradicinės nešiojamo kompiuterio koncepcijos, o ne jos pagrindas.

Šaltinis: TipTop.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos