Facebook ir Twitter aplikacijos Xbox 360 vartotojams daugiau neprieinamos


Neseniai paaiškėjo, jog iš atnaujintos Xbox 360 įrankių juostos be perspėjimo buvo pašalintos dvi aplikacijos – Facebook ir Twitter, praneša resursas Neowin. Šiems socialiniams tinklams skirti klientai buvo išleisti 2009 m. lapkričio 17 d., tačiau dabar, praėjus beveik trejiems metams, jos tiesiog dingo iš programų, kurias galima parsisiųsti, sąrašo.

Ekspertai spėja, jog viena iš Facebook ir Twitter aplikacijų pašalinimo Xbox 360 įrankių juostoje priežasčių tapo tai, jog žaidimų konsolių savininkams dabar prieinama naršyklė Internet Explorer. Iš kitos pusės, naršyklės buvimas išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir kituose mobiliuose įrenginiuose niekada netapo kliūtimi gauti prieigą prie bet kurio socialinio tinklo per specialiai tam sukurtą aplikaciją.

Antra vertus, vartotojai, kurie dar iki dingimo momento suspėjo parsisiųsti Facebook klientą, dar ir dabar gali juo naudotis. Deja, su Twitter aplikacija reikalai prastesni, kadangi į konsolės diską ji nebūdavo parsiunčiama.

Įdomu tai, kad abi aplikacijos iki šiol egzistuoja Xbox skirtame puslapyje Be Entertained. Taigi egzistuoja tikimybė, jog greitu metu vartotojai galės vėl gauti prieigą prie minėtų aplikacijų, tačiau šios gali būti modernizuotos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos