Bent kartą per mėnesį Facebook aplanko jau 1 mlrd. vartotojų


Facebook įkūrėjas ir dabartinis vadovas Mark Zuckerberg (Eric Risberg / Associated Press nuotrauka)

Aktyvi socialinio tinklo Facebook kas mėnesinė auditorija jau viršijo vieną  milijardą žmonių. Apie tai asmeniškai pranešė kompanijos įkūrėjas Mark Zuckerberg.

2004 m. debiutavęs tinklas Facebook 250 mln. vartotojų ribą peržengė 2009 m. Savo ruožtu, 2010 m. birželio mėnesį tarnybos administracija paskelbė jau apie 500 mln. vartotojų ribą, o jau 2011 m. viduryje auditorija sudarė 750 mln. vartotojų.

Dabar gi pranešama, jog 1 mln. aktyvių vartotojų riba pasiekta rugsėjo mėnesį. Tokiu būdu, dabar prie socialinio tinklo yra prisijungęs maždaug kas septintas planetos Žemė gyventojas. Tiesa, reikia atsižvelgti į tą faktą, jog mažiausiai 8,7%, arba 87 mln. paskyrų šiame socialiniame tinkle arba dubliuojamos, ar nepriklauso realiems žmonėms. Šį faktą pripažino pati kompanija Facebook.

Pagrindinė vartotojų dalis – 81% – socialinio tinklo vartotojų gyvena už JAV ir Kanados ribų. Maždaug 600 mln. žmonių prieigą prie Facebook užtikrina mobilūs įrenginiai – išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

Vidutinis statistinio Facebook vartotojo amžius šiuo metu sudaro apie 22 metus. 2010 m. šis rodiklis sudarė 23 metu, tuo tarpu 2007 – 2008 m. prie šio socialinio tinklo pagrinde jungdavosi dar vyresni – 26 m. amžiaus žmonės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos