Firefox 16.0.1: kritinės saugumo klaidos ištaisymas


Mozilla bendruomenė savo oficialiame tinklaraštyje pranešė, jog išleista nauja naršyklės Firefox versija 16.0.1, kuri ištaiso vos vieną dieną po 16.0 versijos debiuto atrastą kritinę saugumo klaidą.

Pažeidžiamumas galėjo leisti kenkėjiškiems puslapiams pamatyti, kokius interneto resursus lankė vartotojas, ir gauti prieigą prie URL bei jo parametrų“,-  kompanijos tinklaraštyje rašė Mozilla produktų saugumo padalinio vadovas Michael Coates. „Šiuo momentu neturime duomenų, kad pažeidžiamumas būtų plačiai eksploatuojamas“.

Kompanija netgi ėmėsi radikalių priemonių: kuriam laikui buvo pašalinusi naujausią naršyklės versiją iš savo puslapio, palikdama prieš tai buvusią 15.0.1.

Dabar galima konstatuoti, kad Mozilla susitvarkė su problema, o naršyklės distributyvai vėl grįžo į oficialų puslapį. Firefox turėtų automatiškai atsinaujinti iki aktualios versijos, o patys nekantriausi šios programos gerbėjai gali pasinaudoti žemiau pateikta nuoroda.

  • Atsisiųsti Mozilla Firefox 16.0.1: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos