Ultrabookai Fujitsu Floral Kiss Series: sukurti moterų moterims


Specialiai gražiosios lyties atstovėms kompanijos Fujitsu suburta moterų dizainerių grupė sukūrė naują ultrabookų liniją Floral Kiss Series, kuriuose įdiegta operacinė sistema Windows 8.

Moterų teismui pateikiami trijų spalvų nešiojamų kompiuterių variantai, o būtent Elegant White, Feminine Pink ir Luxury Brown. Atitinkamos spalvinės gamos yra ir komplekte esantys maitinimo šaltinio adapteriai bei bevielė pelė. Kompiuterio įjungimo mygtukas atrodo tarsi perlas, tuo tarpu baterijos indikatorius, kaip ir mygtukas Caps Lock, pagražinti dekoratyviniais kristalais bei į deimantus panašiais apvadais.

Kiek vėliau pasaulį išvys keletas dar keletas ultrabookų modelių, kurie atrodys dar prabangiau. Visa tai padės įgyvendinti Taivano juvelyrai, kurie kuria papuošalus ir madingus aksesuarus, pardavinėjamus su prekiniu ženklu agete.

Reikia pažymėti, kad pristatyti modeliai skiriasi ne tik elegantiška išore, bet į moteris orientuoti ir vidumi. Komplekte bus galima rasti specialią aplikaciją SCRAPBOOK, kuri rinks dažniausiai lankomų tinklalapių adresus, bei DIARY, kuri leis rašyti asmeninį dienoraštį. Taip pat bus galima greitai pasinaudoti horoskopu „12 Horoscopes by Fortune@nifty.“

Iš techninių parametrų žinoma tik tiek, kad Floral Kiss Series atstovai gaus Ivy Bridge architektūros Intel Core i5 procesorius, taip pat 500 GB talpos kietas diskas.

Tikimasi, jog prekyboje naujieji Fujitsu ultrabookai pasirodys šių metų lapkričio 2 d. Pirmiausia jie debiutuos Japonijos rinkoje. Kokios bus šių nešiojamų kompiuterių kainos ir ar jie pasirodys už Tekančios saulės šalies ribų, kol kas nežinoma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos