Nauji duomenys apie Google Nexus 10 specifikacijas


Susidomėjimas Google planšetiniu kompiuteriu su 10“ ekranu, kurį kompanija iš pradžių ketino pristatyti artimiausią pirmadienį (tačiau renginį atidėjo vėlesniam laikotarpiui), yra toks didelis, jog resursas BriefMobile, publikavęs naujojo įrenginio fotografijas, laikinai netgi buvo nepasiekiamas dėl milžiniško lankytojų antplūdžio.

Iš trečių šaltinių pavyko sužinoti, jog Google Nexus 10, kuris kuriamas kartu su korėjiečių Samsung, iš tikrųjų gaus 10.1“ įstrižainės 2560 х 1600 raiškos ekraną su Super AMOLED matrica. Įrenginio širdimi taps dviejų branduolių 1.7 GHz procesorius Samsung Exynos 5250 (Cortex-A15) su Mali T604 grafika. Planšetinis kompiuteris vartotojams taip pat pasiūlys 2 GB operatyvios atminties, 16 GB duomenų kaupiklį su galimybe jį praplėsti su microSD tipo atminties kortele. Akivaizdu, jog Google yra suinteresuota, jog vartotojai dažniau rinktųsi jos paslaugas, o ne „užstrigtų offline režime“ su talpiu kaupikliu.

Nugarinėje dalyje esantis kamera turės 5 MP raiškos sensorių bei LED blykstę, savo ruožtu, kol kas jokios informacijos nėra apie priekyje įdiegtą kamerą. Tarp palaikomų bevielių modulių minimi Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ir NFC. Google Nexus 10 kaina, kuri turbūt yra pagrindinė šio naujojo įrenginio intriga, deja, šiuo metu nežinoma.

Google Nexus 10 (apačioje) ir Acer A100 (viršuje)

Kada tiksliai bus pristatytas šis planšetinis kompiuteris, kompanija Google pažadėjo pranešti vėliau, kadangi dėl specialus renginys Niujorke atidėtas dėl uragano Sandy, kuris gali sukelti daugybę problemų rytiniams JAV regionams. Tokiu būdu, paieškos gigantas praras patogų anonsui momentą, kadangi pirmadienį San Franciske įvyks Microsoft renginys. Jame korporacija žada pristatyti ilgai lauktą mobilią operacinę sistemą Windows Phone 8.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos