Google Nexus 7 su 32 GB kaupikliu – jau prekyboje


Jau ne pirmą kartą mums tenka girdėti, jog ruošiamas debiutui Google Nexus 7 su 32 GB konfigūracija pakeis versiją su 16 GB kaupikliu, tačiau kol abi versijos egzistuos vienu metu, mažiau talpesnis sprendimas atpigs iki $199. Planšetinio kompiuterio debiutas, kaip buvo manoma anksčiau, turėjo įvykti šį pirmadienį Niujorke, tačiau dėl artėjančių gamtinių stichijų Google buvo priversta atidėti renginį neribotam laikotarpiui.

Kai kurie Nexus 7 pirkėjai jau yra gavę 32 GB variantą vietoje užsakyto 16 GB, aišku, tai buvo galima laikyti tiekėjo klaida. Dabar gi, kaip praneša resursai Droid Life ir Beta News, JAV parduotuvių tinkle Office Depot jau galima įsigyti 32 GB versiją, nors prieinamų egzempliorių skaičius yra labai ribotas.

Google planšetinis naujokas kainuoja $249, tuo tarpu versija su 16 GB kaupikliu, kaip ir buvo tikėtasi, atpigo iki $199. Akivaizdu, jog mažmeninės prekybos tinklai neišsigando uragano Sandy, kaip tai atsitiko su Google. Įdomu tai, jog talpesnis Google Nexus 7 dirba su operacinės sistemos versija Android 4.1, o ne Android 4.2, kaip buvo tikėtasi anksčiau. Akivaizdu, atnaujinimas pasirodys kiek vėliau. Ar Google lauks, kol gamta nustos trukdyti, o galbūt jau šiandien firminė el. parduotuvė Google Play atsinaujins, o kompanija apsiribos vien pranešimu spaudais, parodys tik laikas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos