Google darbuotojas publikavo su Nexus 3 darytą nuotrauką


Jau žinoma, kad su Android 4.2 kompanija Google pristatė naują ir tikrai puikius parametrus turinį planšetinį kompiuterį Nexus 10 bei išmanųjį telefoną Nexus 4. Tačiau visai tikėtina, jog šiemet gali pasirodyti dar ne vienas Nexus įrenginys. Anksčiau sklandė gandai apie atnaujintą išmanųjį telefoną Galaxy Nexus, o nauji duomenys byloja, kad šis Samsung pagamintas mobilus įrenginys gali iš tikrųjų pamatyti dienos šviesą.

Neseniai vienas iš Google darbuotojų John Mueller savo Google+ profilyje publikavo nuotraukas, kurių EXIF duomenys nurodo dar vieną Google etaloninį produktą – Nexus 3, apie kurį anksčiau nebuvo užsiminta. Turbūt, galima tikrai tikėtis penkių naujų Nexus įrenginių, kurie bus skirti tarsi dovana penktajam operacinės sistemos Android gimtadieniui?

LG Nexus 4, Asus Nexus 7 su 32 B kaupikliu, Samsung Nexus 10… Tikėtina, jog mūsų laukia Nexus 3 ir dar vienas mobilus įrenginys. Iš fotografijos apie naująjį Google produktą ką nors tiksliai pasakyti sunku, išskyrus tai, jog nuotrauka padaryta spalio 28 d., o naudota diafragma – f/2,75. Raiška – 2048 x 1536 (apie 3,1 MP) kalba apie tai, jog fotografijos buvo keletą kartų sumažintos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos