Detalūs vaizdo plokštės GeForce GTX 650 Ti spartos testai


Kitą savaitę turėtų įvykti vaizdo plokštės nVidia GeForce GTX 650 Ti oficialus anonsas, o Internete jau pasirodo pirmieji šio grafinio adapterio produktyvumo testai. Šį kartą pasistengė resursas PlayWares, kuris anksčiau laiko publikavo detalius būsimo naujoko testus, o tai, be jokios abejonės, nusipelno atskiro dėmesio.

GeForce GTX 650 Ti teks konkuruoti su vaizdo plokšte Radeon HD 7850, kurios kaina oficialiai yra tik apie $10 didesnė, tačiau vidutiniškai spartos lygis yra vidutiniškai 28% didesnis, esant 1920 x 1080 taškų raiškai. Paspartinimas leidžia „žaliųjų“ stovyklos atstovui pridėti papildomus 7%, tačiau viso to vis tiek neužtenka kovai su konkurentu. Tiesa, GeForce GTX 650 Ti energijos suvartojimo lygis yra palankesnis, nei tiesioginio konkurento.

Norėdami padidinti, paspauskite paveiksliuką

Norėdami padidinti, paspauskite paveiksliuką

Šiuo metu originali publikacija PlayWares puslapyje jei neprieinama, tačiau histogramos jau pateko į kitus resursus, tame tarpe pasižymėjo ir gerai žinomo VideoCardz autoriai. Tiesa, kiek neįprastai gerai žiūrisi Fermi kartos GeForce GTX 560 Ti rezultatai, tačiau čia jau reikėtų korėjiečių sąžinei.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos