NVIDIA GeForce GTX 780 turės visiškai naują GPU


Tapo žinoma nauja informacija apie vaizdo plokštę NVIDIA GeForce GTX 780, kuri priklausys naujos kartos kompanijos iš Santa Klaros grafiniams sprendimams. Resurso OBR-Hardware autorių teigimu, šios vaizdo plokštės pagrindu taps visiškai naujas grafinis procesorius, o ne anksčiau minėtas GK110, kaip buvo manoma anksčiau.

Apie tai leidžia tvirtinti ir šaltinio publikuota nuotrauka, kurioje neva parodytas būsimo GPU dangtelis, ant kurio galima įžvelgti markiruotę GK11x. Tokiu būdu, tikėtina, prieš mus yra naujasis grafinis procesorius su Kepler architektūra, kuri greičiausiai bus kiek patobulinta, apie informaciją apie ją mums žadama papasakoti jau artimiausiu metu.

Kalbant apie anksčiau minėtą GK110, jis jau tapo profesionalaus spartintuvo NVIDIA Tesla K20, anonsuoto šių metų gegužės mėnesį, pagrindu. Pastarasis adapteris skirtas skaičiavimų užduotims, kurios paprastai atliekamas, pasinaudojant didelės galios kompiuterinėmis sistemomis, pradedant galingomis darbo stotimis ir baigiant superkompiuteriais. Pastarasis produktas skaičiavimus su plaukiojančiu kableliu atlieka trigubai greičiau, nei Fermi architektūros atstovai, taip pat palaiko Hyper-Q funkcionalumą, gali dinamiškai paskirstyti skaičiavimus ir t.t. Matyt, nVidia nusprendė, jog šis GPU bus per sudėtingas, kad jį būtu galima įsprausti į reikiamą vartotojams skirtų sprendimų kainos diapazoną.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos