Bluetooth pirštinės leis nesušalti rankų, kalbant telefonu žiemą


Artėjant žiemos šalčiams, Sony Xperia Solo ir Nokia Lumia 920 savininkai galės išdidžiai laikyti rankas pirštinėse – valdyti šiuos išmaniuosius telefonus galima net ir netraukiant rankų iš šiltų pirštinių. Visiems kitiems „nelaimėliams“ italų startup‘as Hi-Fun, kuriantis išmaniųjų telefonų aksesuarus, siūlo specialias pirštines Hi-Call. Dėvimas įrenginys su telefonu bendrauja per Bluetooth ryšį ir atlieka bevielės įrangos vaidmenį.

Hi-Call – tai kelių įprastų, iš pirmo žvilgsnio, pirštinių rinkinys. Tačiau taip nėra, kadangi didžiajame piršte įmontuotas mikroskopinis garsiakalbis, mažylyje yra įmontuotas mikrofonas, o ant riešo, valdymo mygtukai tam, kad būtų galima skambutį priimti/užbaigti arba atmesti. Mygtukais galima taip pat pasinaudoti tuo atveju, kai norima pakartotinai paskambinti paskutiniu rinktu numeriu.

Hi-Call naudojasi įprastos ličio jonų baterijos paslaugomis, kurios užtenka parai, esant laukimo režimui, arba 20 valandų pokalbių metu. Įkrauti pirštines, kad ir kaip tai keistai beskambėtų, galima micro-USB kabelio dėka, tuo tarpu Bluetooth pirštinių veikimo diapazonas sudaro 12 metrų.

Šiuo metu pirštines galima rezervuoti už 50 eurų oficialiame gamintojo puslapyje. Iš galima įrenginių minusų (nežiūrint į tą momentą, kaip atrodysite, kalbėdami į savo pirštinę) – Hi-Call nepakantumas didelei drėgmei bei draudimas jas skalbti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos