HP ketina ultrabookų dalį 2013 m. padidinti iki 20%


Už lango jau IV ketvirtis, ir visiems tapo aišku, jog Intel vadovybės duotas pažadas ultrabookų dalį nešiojamų kompiuterių tiekime padidinti iki 40% šiemet realizuoti jau nepavyks. Tiesa, gamintojai vis dar bando vartotojus įtikinti, jog ultrabooką galima įsigyti už maždaug $700, tačiau atitinkamų pasiūlymų charakteristikos galėtų būti daug geresnės, o daugmaž progresyvesnių modelių kainos paprastai prasideda nuo $1000.

Kompanijos HP Indijos padalinio viceprezidentas, bendraudamas su žurnalistais, pasidalino savo mintimis apie ultrabookų ekspansijos tempus. Jo teigimu, šių įrenginių rinkos dalis 2013 m. pabaigoje turėtų sudaryti 20%, tuo tarpu 2014 m. pabaigoje jau turėtų pasiekti tuos Intel išsvajotus 40%. Šiuo metu ultrabookų dalis bendrame HP nešiojamų kompiuterių asortimente sudaro ne daugiau kaip 10%. Ir tai galima laikyti bendra šio segmento tendencija.

Įdomu tai, jog tokių pasisakymų autorius vis dar laikosi nuomonės, jog ultrabookų populiarumas labai menkai priklauso nuo gamintojo kainų politikos. HP viceprezidento teigimu, ultrabookų pirkėjais tampa dažniausiai tie žmonės, kurie jau turėjo kokį nors kompiuterį, ir jie yra pasiruošę sumokėti daugiau už tam papildomą kokybinių parametrų rinkinį. Kartu pasidalinta ir faktais, jog netbookų pardavimai krenta netgi Indijoje, kuri priklauso besivystančioms rinkoms – per praėjusius metus jų paklausa šioje šalyje sumažėjo 11%, tuo tarpu stacionarių kompiuterių (+11%) ir nešiojamų kompiuterių (+26%) paklausa išliko stabiliai auganti.

2 komentarai (-ų)

  1. Nepatenkintas parašė:

    Rašykit daugiau straipsnių! Aptingot paskutiniu metu!


Kitos kategorijos naujienos