Nutekintos išmaniojo telefono HTC DLX specifikacijos


Internete pasirodė informacija apie naują išmanųjį telefoną HTC DLX (kodinis pavadinimas – HTC 6435) ir jo specifikacijas. Teigiama, kad jis turės 5“ įstrižainės ekraną su Full HD (1920 x 1080) raiška, keturių branduolių Snapdragon S4 Pro procesorių, dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu, 1,5 GB operatyvios atminties, 16 GB duomenų kaupiklį, 12 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje ir 2 MP kamerą priekyje. Be viso kito, telefonas gaus nekeičiamą 2500 mAh talpos bateriją, taip pat dirbs su operacine sistema Android 4.1.2 Jelly Bean.

Tokią informaciją išplatino Twitter vartotojas, pasivadinęs pseudonimu Football4PDA, kuris yra vienas iš HTC darbuotojų. Anksčiau internete buvo galima sutikti tik gandų apie tai, jog DLX gaus 5“ ekraną su Full HD raiška ir Snapdragon S4 Pro. Taip pat buvo galima aptikti ir „šnipų“ padarytų nuotraukų.

Atlikus greitą paiešką per AnTuTu Benchmark duomenų bazę, pavyko sužinoti, jog būsimas HTC flagmanas jau yra pratestuotas ir surinko 11510 balų, o tai yra labai ir labai nemažai. Palyginimui: tame pačiame teste tarptautinė Samsung Galaxy S III versija su savo keturių branduolių Exynos procesoriumi, dirbančiu 1,4 GHz taktiniu dažniu, surenka apie 12 000 balų.

Visai tikėtina, jog HTC DLX taps pirmuoju išmaniuoju telefonu, naudojančiu 4 branduolių Snapdragon S4 Pro ir turinčiu Full HD 1080p ekraną, o kartu padės kompanijai atsigauti po III ketvirčio patirto finansinio šoko, kai pajamos sumažėjo 48%, o pelnas mažesnis net 80%.

Vienas iš galimos HTC DLX išvaizdos variantų

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos