Pasirodė pirmoji HTC J Butterfly su 5″ ekranu reklama


Kaip jau žinome, HTC ir japonų mobiliojo ryšio operatorius KDDI pristatė naują išmanųjį telefoną J Butterfly, kuris gavo 5“ įstrižainės ekraną su milžiniška raiška – Full HD arba 1920 x 1080. Būtent tokią raišką mes įpratę matyti televizoriuose ar kompiuteriniuose monitoriuose, bet ne telefonuose. Android telefonas iš pradžių debiutuos Japonijoje gruodžio mėnesį. Gandai taip pat nerimsta, jog šis modelis debiutuos ir JAV bei taps Verizon asortimento dalimi.

Kartu su oficialiu anonsu kompanijos KDDI Youtube puslapyje pasirodė pirmasis šio išmaniojo telefono reklaminis vaizdo klipas. Žinoma, itin daug dėmesio skiriama labai dideliam Super LCD 3 ekranui su dar didesne raiška, taip pat garso posistemei Beats Audio, įvairioms integruotos kameros galimybėms, technologijos 4G LTE palaikymui ir netgi korpuso spalvoms.

Priminsime, jog HTC J Butterfly gavo 4 branduolių procesorių Snapdragon S4 Pro (APQ8064), dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu ir turintį GPU Adreno 320, 8 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje su galimybe įrašyti Full HD vaizdinę medžiagą, taip pat 2.1 MP raiškos kamerą priekyje, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB talpos duomenų kaupiklį, micrSD atminties kortelių skaitytuvą, HDMI lizdą, IrDA sąsają, bevielio ryšio adapterius Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, NFC technologijos palaikymą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos