IE ir Firefox komandos viena kitai padovanojo nedidelius tortus


Savo nesenoje publikacijoje Mozilla darbuotojas Matt Brubeck pranešė, kad Internet Explorer kūrėjų komanda tradiciją dovanoti tortą, pasirodžius naujai Firefox versijai, pradėjo dar 2006 metais, kai pasirodė Firefox 2.0 galutinė versija. Nuo to laiko, pasirodžius Firefox 3 ir Firefox 4 versijoms, Mozilla gaudavo šventinius tortus iš Microsoft, o perėjus prie šešių savaičių atnaujinimų ciklo, atviro kodo naršyklės kūrėjai ėmė gauti daug pigesnius nedidelius keksus.

Debiutavus operacinei sistemai Windows 8, Mozilla kūrėjų komanda nusprendė atgaivinti tradiciją, atnešdami IE kūrėjams tortą naršyklės IE10 debiuto proga. Matt Brubeck užsakė saldumyną su Firefox logotipu ir užrašu: „Sveikiname su IE10! Su meile, Mozilla“.

Vienas iš Mozilla darbuotojų Eitan Isaacson kartu su Matt Brubeck ir jo žmona Sara nuvažiavo į Microsoft būstinę Redmonde, kur tortas buvo perduotas Internet Explorer kūrėjams.

Mozilla atstovai (su Firefox marškinėliais) dovanoja tortą IE kūrėjams jų būstinėje Redmonde

Oficialioje Twitter paskyroje IE kūrėjai padėkojo kolegoms, o dar po pusvalandžio Microsoft atstovas Michael Bolan pranešė, jog tortas jau suvalgytas (iš cukraus pagamintas Firefox logotipas buvo suvalgytas kiek vėliau).

Vienas komentaras

  1. wardas parašė:

    smagu )))


Kitos kategorijos naujienos