Internet Explorer 10 galės naudotis ir Windows 7 vartotojai


Naujausiai operacinei sistemai Windows 8, kurios oficialus debiutas įvyks spalio 26 d., kompanijos Microsoft kūrėjai sukūrė ir naują naršyklę Internet Explorer 10. Savo ruožtu, Windows 7 vartotojai, kurie kol kas neplanuoja pereiti prie naujos programinės platformos, turėtų nudžiugti sužinoję, kad programinės įrangos gigantas lapkričio viduryje planuoja išleisti ir „septintukui“ skirtą Internet Explorer 10, pranešė resursas Slashgear.

Reikia pažymėti, jog Windows 7 vartotojams naujausia IE versija iš pradžių bus prieinama tik kaip Preview redakcija. Savo ruožtu, finalinės versijos reikės palaukti šiek tiek ilgiau, kadangi Microsoft pasilieka sau laiko gautų duomenų ir atsiliepimų iš trečių šalių programinės įrangos kūrėjų analizei. Microsoft atstovai kol kas atsisakė įvardinti datą, kada galėtų pasirodyti galutinė IE 10 versija.

„Internet Explorer 10 atneš gana žymų produktyvumo padidėjimą, taip pat palaikys papildomus Windows 7 standartus, kurių labai prašė programinės įrangos kūrėjai“, – pasakojo Microsoft atstovai. Savo ruožtu, nemažai kūrėjų jau dabar reiškia nepasitenkinimą, kadangi Internet Explorer 10 finalinės versijos, skirtos Windows 7, laukė spalio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos