Microsoft teigia, kad Internet Explorer 10 – geriausia Windows 8 naršyklė


Specialiai sensorinei aplinkai sukurta Internet Explorer 10 greitu metu turėtų pasirodyti ir kompiuteriuose su Windows 7 – bent jau korporacija Microsoft ketina šių metų lapkričio mėnesį pristatyti preliminarią šios naršyklės versiją. Vis tik operacinėje sistemoje Windows 8, programinės įrangos giganto teigimu, tai yra pati geriausia naršyklė, kuri šiandien yra prieinama vartotojams.

Visiškai naujas Internet Explorer 10 – svarbi žymiai perdirbtos Windows aplinkos dalis. IE10 – tai Windows 8 naršyklė. Sukurta specialiai, kad WEB aplikacijos taptų jūsų Windows 8 įrenginio nuolatiniais gyventojais kartu su kitomis programomis“, – pažymi kompanija. „Ji išskirtinai greita, jei kalbėtume apie produktyvumą. Svarbiausia yra tai, kad IE10 greičiausiai yra pirmoji naršyklė, idealiai tinkanti sensoriniam valdymui“.

Be visų kitų patobulinimų ir naujovių, Internet Explorer 10 turi pagal nutylėjimą įjungtą funkciją „Do Not Track“ („Nesekti“), o tai kompanijos atstovai aiškina rūpesčiu vartotojų privačiu gyvenimu. Šis instrumentas praneša WEB resursams, kad vartotojas nepageidauja, jog informacija apie jį būtų renkama reklaminiams tikslams, todėl nemažai kompanijų visame pasaulyje išreiškė nepasitenkinimą tokia nauja Microsoft strategija.

Pavyzdžiui, Yahoo jau spėjo iškritikuoti įjungtą „nesekimo“ funkciją ir pareiškė, jog savo puslapiuose ignoruos šią IE10 galimybę: „Mūsų manymu, tai pablogina aplinką daugumai vartotojų ir apsunkina mūsų vertingų pasiūlymų pateikimą. Iš esmės, tai reiškia, jog signalas „Do Not Track“ iš IE10 pusės neatspindi realaus vartotojo noro“. Priminsime, jog savo laiku apie tokį patį sprendimą pranešė WEB serverio Apache kūrėjai, kurie tokį Microsoft sprendimą įvardino kaip tam tikrą savivaliavimą.

Vienas komentaras

  1. Me parašė:

    Aha tik truputi bugova..


Kitos kategorijos naujienos