Intel oficialiai pristatė SSD 335 Series kaupiklius


Buvo akivaizdu, jog SSD kaupikliai Intel 335 Series japonų mažmenoje pasirodė tuomet, kai naujosios produkcijos anonsas buvo „ant nosies“. Ir gamintojas neprivertė laukti. Vakar kompanija Intel pranešė, jog pradeda prekiauti savo pirmaisiais NAND Flash kaupikliais, pagamintais naudojant 20 nm atminties mikroschemas. Pastarosios buvo pradėtos gaminti dar praėjusių metų gruodžio mėnesį bendroje gamykloje su kompanija Micron.

Kaip ir buvo planuota, Intel SSD 335 debiutantai turės talpas, kurios neviršys 240 GB, savo ruožtu, mažesnės talpos atstovai prekyboje pasirodys kitų metų pradžioje. Diskai pasižymi 500 MB/s duomenų skaitymo ir 450 MB/s įrašymo sparta, tuo tarpu dirbant su atsitiktiniais 4 Kb dydžio duomenų blokais, šios serijos kaupikliai turi persvarą duomenų įrašymo srityje – 52 000 IOPS prieš 42 000 IOPS, duomenis nuskaitant.

Sparta ir ilgaamžiškumas kaupiklių, sukurtų 20 nm atminties pagrindu, Intel atstovų teigimu, niekuo nesiskiria nuo 25 nm sprendimų. Nauja atmintis turi nemažai patobulinimų technologinio proceso lygmenyje, todėl leidžia sukurti atminties celes su mažiausiu industrijoje plotu.

Intel SSD 335 kaupiklis su 240 GB talpa bent jau JAV rinkoje bus siūlomas už $210 (~ 565 lt be mokesčių). Kaip ir buvo galima tikėtis, kaupiklis bus 2,5“ formato, taip pat palaikys SATA-III 6.0 Gbps sąsają.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos