iOS ir Android skirtas Microsoft Office pasirodys 2013 m. kovą


Kompanijos Microsoft produktų vadybininkas Petr Bobek, resurso The Verge teigimu, Čekijos žiniasklaidai skirtame renginyje pranešė, kad programinės įrangos gigantas kuria Office 2013 versiją, skirtą mobilioms operacinėms sistemoms iOS ir Android, o jų debiutas numatytas kitų metų kovo mėnesį.

Microsoft padalinys Čekijoje savo pranešime spaudai pažymi: „Office programos bus prieinamos ne tik Windows, tačiau kitoms operacinėms sistemoms, įskaitant Windows Phone, Windows RT, Mac OS, Android, iOS ir Symbian“, tuo tarpu atskirai dar kalbama apie Office WEB aplikacijas. Tokiu būdu, pasitvirtino jau senokai sklandę gandai, kad Microsoft ruošia planšetiniams kompiuteriams Apple iPad skirtą Office versiją.

Tame pačiame pranešime spaudai kalbama, kad Office 2013 finalinė versija kompanijoms taps prieinama dar šių metų gruodžio mėnesį, tuo tarpu vartotojams skirta naujo biuro programų paketo versija debiutuos 2013 m. pabaigoje. “Office 365 tarnybos ir kiti Office produktai, skirti mobiliems įrenginiams (išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams), bus prieinami 2013 m. kovo mėnesį”, – priduria Microsoft.

Savo ruožtu, korporacijos Jungtinių Valstijų padalinio atstovas resurso The Verge žurnalistams pareiškė, kad Microsoft kol kas dar nepranešė naujojo Office 2013 pasirodymo mažmeninėje rinkoje datos, ir pridūrė: „Mes jau anksčiau sakėme, kad Office Mobile dirbs su Windows Phone, Android ir iOS telefonais“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos