Planšetės iPad mini korpuso palyginimas su iPad 3


Kaip ir kiekviena diena, taip ir ši negalėjo apsieiti be užuominų apie jaudinančia Apple naujovę – kompaktišką planšetę, kuri žinoma darbiniu pavadinimu iPad mini. Žurnalistai iš britų portalo The Guardian tvirtina, jog naujasis Apple produktas egzistuos tik kaip versija su Wi-Fi. Tai yra visai logiška, kadangi norėdama išlaikyti kainą patraukliame lygyje, o taip pat ketindama apriboti konkurenciją su pilnaverčiais iPad, kompanija turi imtis panašių veiksmų.

Tas pats šaltinis tvirtina, jog laukiamas atnaujintas iPad su 9,7“ ekranu gaus ne tik naują Lightning lizdą, tačiau jam bus suteikta galimybė dirbti ir britų 4G mobiliojo ryšio tinkluose – dabartinis trečios kartos iPad tokios galimybės neturi. Internete taip pat pasirodė ir naujos iPad mini fotografijos, kurias išplatino vienas iš australų apžvalgininkų.

Mes eilinį kartą galime įsitikinti, jog įrenginys gaus kamerą nugarinėje dalyje, o taip pat jokių priedėlių „mini“ modelio pavadinime ant planšetės korpuso nugarėlės nėra. Be to, fotografija leidžia pamatyti, jog mažasis iPad mažų mažiausiai egzistuos kaip versija 32 GB integruotu duomenų kaupikliu.

Kartu iš nuotraukų galima dar kartą įvertinti naujojo įrenginio matmenis, be to, apie ergonominę pusę taip pat pagalvota: matyti, kad iPad mini briaunos yra daug arčiau 90 laipsnių ribos, leidžiančios šią planšetę patogiai laikyti vienoje rankoje. Beje, apklaustieji britų mažmeninių tinklų atstovai teigė, jog Apple produkto laukia pasirodant šių metų lapkričio mėnesį.

Taip pat reikėtų pažymėti, jog Apple akcijų kaina per paskutines keletą dienų nenumaldomai mažėja. Kai kurie ekspertai tai sieja ne su iPhone 5 nusivylimu, kaip galėjo pagalvoti kai kurie „obuolinės“ produkcijos nekenčiantys vartotojai, o su kai kurių spekuliantų žaidimais siekiant numušti kainą, kad vėliau būtų galima uždirbti iš galimo akcijų kurso augimo. O kad jis augs, turbūt abejoti nereikia, kadangi spalio mėnesį Apple turėtų pranešti savo ketvirčio finansinę ataskaitą, be to, anonsuos tą patį iPad mini (kaip žinia, nauji produktai gana staigiai kilsteli kompanijos iš Kupertino akcijų kainą).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos